Ferhat Yıldırım

Ferhat Yıldırım

Hakkında

Ferhat Yıldırım Kimdir ?

1973 yılında İstanbul`da doğan Ferhat Yıldırım Has Bilgi Birikim Yayıncılık A.S bünyesinde kurulan HBB TV`nin 1993 yılında kuruluş aşamasında görev almıştır.

İstanbul Üniversitesi İletişim Mezunu olan Yıldırım, Felsefe ve Medya İletişim olarak 3 üniversite diploması sahibidir.

Organ Doku ve Hücre Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi ve Basın Konseyi Üyesi Basın Konseyi Üyesidir.

Yıldırım 2009 yılından bu yana Adalet Bakanlığında Gazeteci Bilirkişi olarak görev yapmaktadır.

Türkiye geneli ile KKTC`de okurlarıyla buluşan gazetemizin Yönetim Kurulu Üyesi olan Ferhat Yıldırım Sarı Basın Kartı sahibidir.
Toplam 342 yazı listeleniyor
 • Güven bir ayna gibidir, bir kez kırıldı mı hep çizik gösterir...

  Ortadirek sınıfının hayatı boyunca yapacağı en büyük alım daire almaktır. Lakin evi alınca sorun üstüne sorun yaşanması tüm sevinçleri üzüntüye çevirebiliyor.

 • TÜRK’ askeri ile 'ABD' askerinin farkı

  Irak’ın parçalandığı 2003 yılında ABD, 'Türk askeri Irak'a girerse karşısında Amerikan askerini bulur' diyerek Türkiye'yi hareketsiz bırakmıştı.

 • Bence korkun hem de çok…

  ​Birleşmiş Milletler Genel Kurulu Üyesi ve Suudi Arabistan vatandaşı olan Sophia’nın aile kurmak istediğini biliyoruz.

 • Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır

  Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın NATO’ya seslenişini dinlerken aklıma Bosna-Hersek'in 'Bilge Kral'ı Aliya İzzetbegoviç’in Müslüman Türklerin soykırıma uğradığı an dünyaya haykırışı geldi.

 • Devlet vatandaşın parasına el koyar mı?

  Çıldırmış vaziyetteyim. Acemi oyuncu gibi okeye dönerken rakibe elindeki okey taşını bilmeden vermiş gibi hissediyorum kendimi…

 • Devlet bankaları da özel bankalarda absürt hareketler sergiliyor

  Bu ülkede faaliyet gösteren yabancı bankaların ekonomimizin inişli çıkışlı olmasını istemelerinin tek sebebi vardır, o da maddi kazançlarının daha çok olması arzularıdır.

 • Türk askerine gösterilen sevgi dünyayı kıskandırıyor

  Türk Silahlı Kuvvetlerinin ülkemiz ve coğrafyamızın huzuru için tehdit olan terör odaklarına karşı başlattığı operasyonun ne denli önemli olduğunun farkındayız.

 • Men Dakka Dukka

  Hizmet aşkıyla yanıp tutuştuğunu iddia edip, içimdeki aşkın tutuşması sebebiyle benim madde planında değil, mana planında hak için çalışmak gibi bir misyonum var diyerek koltuk ile kıçını buluşturanlar bu kavuşmanın ardından tükürdüklerini yalamaktan hiç utanmazlar mı?

 • Yalan söyleyenler utansın

  Bu israfat ve ihtirasat ile dolu şerait tahtında milletin ve memleketin harbe tahammülü kalmamıştır.

 • Milli Mücadelemize darbe vurmak için başlatılan 3 büyük isyanı durdurdu

  Mustafa Kemal Paşa’nın ricası üzerine Kasım-Aralık 1919 tarihinde I. Aznavur ve Nisan 1920 tarihinde II. Anzavur ayaklanmalarını bastırır.