Ferhat Yıldırım

Ferhat Yıldırım

Hakkında

Ferhat Yıldırım Kimdir ?

1973 yılında İstanbul`da doğan Ferhat Yıldırım Has Bilgi Birikim Yayıncılık A.S bünyesinde kurulan HBB TV`nin 1993 yılında kuruluş aşamasında görev almıştır.

İstanbul Üniversitesi İletişim Mezunu olan Yıldırım, Felsefe ve Medya İletişim olarak 3 üniversite diploması sahibidir.

Organ Doku ve Hücre Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi ve Basın Konseyi Üyesi Basın Konseyi Üyesidir.

Yıldırım 2009 yılından bu yana Adalet Bakanlığında Gazeteci Bilirkişi olarak görev yapmaktadır.

Türkiye geneli ile KKTC`de okurlarıyla buluşan gazetemizin Yönetim Kurulu Üyesi olan Ferhat Yıldırım Sarı Basın Kartı sahibidir.
Toplam 338 yazı listeleniyor
 • Kayyum atanması HDP’nin bir oyunudur

  PKK/KCK terör örgütü ve uzantıları yurdun dört bir yanında çirkinliklere imza atıyorlar.

 • Türk olmak suç mu?

  Vatandaşın oturduğu evin hemen yanı başında bir okul var ve çocuğu anaokuluna başlayacak.

 • Kafamda deli sorular!..

  Körfez savaşından önce İran devletinde ki rejime muhalif olan 4 bin civarında İranlı, Irak’a sığınmıştı.

 • Kaynaşmaya değil, adil eğitime ihtiyaç vardır

  Biraz dışarıda biraz evde derken ortaokulda müdür yardımcısı olan yeğenim ile evimizin balkonunda biraz siyaset, biraz ülke meseleleri eşliğinde akşam sohbetine çay içerek devam ediyoruz.

 • Mülteci sorunu ile lobotomi yaptıracağız

  Zihinsel hastalığı bulunan insanlardaki anormal nöral bağlantılar, beynin frontal (ön) lobunda bulunuyordu, bazı obsesif ve melankolik insanların frontal lobları kısmen çıkarılarak tedavi edilmeleri mümkündü. Bu işleme lobotomi adı veriliyor.

 • 'YES'i görünce aklınıza 'EVET' gelmesin

  Araç sahiplerine önemli bir avantaj sunan ve sektörde yeni bir akım başlatacak olan YES’in tanıtım toplantısına katıldık.

 • Kurallarımıza uy ya da ülkemi terk et

  Dünyamızın savaş, kıtlık, yoksulluk ve hastalık nedeniyle büyük bir küresel göç ile karşı karşıya kaldığına hepimiz şahit olduk.

 • Suriyeli dilencinin üzerinden çıkan paralar şaşırttı

  Zabıta ekiplerinin yakaladığı Suriyeli dilencinin üzerinde 3 bin 800 lira, 5 bin 500 dolar ve 31 bin Suriye lirası bulundu.

 • Ulusal Enerji Verimliliği 'Eylem Planı Reçetesi'

  Enerji konusunu ulusal ve uluslararası düzlemde; arz güvenliği, fiziki güvenlik ve siber güvenlik boyutlarıyla gündeme taşıma amacını taşıyan Enerji Güvenliği ana temalı, fırsatlar ve tehditler konulu panel meslektaşım gazeteci Hakan Çelik’in moderatörlüğünde Ankara’da düzenlendi.

 • AB’nin kanatları altındaki Bulgaristan’ın enerjisi

  Bulgaristan ziyaretimizde Sofya Ticaret Müşavirliği ve Filibe Ticaret Ataşeliğinden ülkenin enerji sektörünün genel durumu hakkında bilgiler aldık.