Ferhat Yıldırım

Ferhat Yıldırım

Hakkında

Ferhat Yıldırım Kimdir ?

1973 yılında İstanbul`da doğan Ferhat Yıldırım Has Bilgi Birikim Yayıncılık A.S bünyesinde kurulan HBB TV`nin 1993 yılında kuruluş aşamasında görev almıştır.

İstanbul Üniversitesi İletişim Mezunu olan Yıldırım, Felsefe ve Medya İletişim olarak 3 üniversite diploması sahibidir.

Organ Doku ve Hücre Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi ve Basın Konseyi Üyesi Basın Konseyi Üyesidir.

Yıldırım 2009 yılından bu yana Adalet Bakanlığında Gazeteci Bilirkişi olarak görev yapmaktadır.

Türkiye geneli ile KKTC`de okurlarıyla buluşan gazetemizin Yönetim Kurulu Üyesi olan Ferhat Yıldırım Sarı Basın Kartı sahibidir.
Toplam 367 yazı listeleniyor
 • Bir hasret sona erdi ve utanç geride kaldı

  Herkes Ayasofya ile alakalı kilise camiye çevriliyor, fetihten sonra cami oldu neden kapatıldı, şimdi açıldı ama açmasaymıydık, açtık ve bu bizim gücümüzdür sözlerini söyledi durdu.

 • Cinsel Engellilik ve Ahlak Suikasti

  12 Eylül; Akıncılar, Ülkücüler, Sosyalistler, Komünistler ve daha neler neler…

 • Küresel hedeflerimiz ve sürdürülebilir geleceğimiz

  Doğa’ya kim zarar verdi?

 • Yunanistan'ın camisiz başkenti; 'Atina'

  İbadete açık resmi camisi bulunmayan Atina’da yaşayan Müslümanların ibadethane konusunda büyük sıkıntı yaşadıkları herkes ve herkesim tarafından bilinmektedir.

 • Ayasofya kılıç ve fetih hakkımızdır

  Fatih Sultan Mehmet Han İstanbul'un fethinin ardından, yeni başkentteki ilk cuma namazını Ayasofya'da kılmış ve ardından bu mabedin cami olarak hizmet vereceğini yedi cihana duyurmuştur.

 • İletişim Başkanlığı ve Prof. Dr. Fahrettin Altun

  İletişim Başkanlığı kurulmadan önce ülkemizde hantal ve iletişimden ziyade iletişimsizlik ile nam yapmış karmaşık bir düzen vardı.

 • Anlamı barış olan 'İrini' savaşın gizli adıdır

  Avrupa Birliği (AB), Birleşmiş Milletlerin (BM) silah ambargosunun denetlenmesi için 31 Mart tarihinde 'İrini Operasyonu'nu başlatma kararı almıştı.

 • Çin cezalandırılmalıdır

  Çin kendi ülkesinde ortaya çıkarak dünyaya yayılan yeni tip koronavirüs salgını kapsamında, dünyada yaşanan ekonomik krizi fırsata çevirmek için düğmeye bastı.

 • Korona sana müteşekkiriz

  Korona bizlere bugüne kadar hiç kimsenin göstermediği gerçekleri gözler önüne serdi ve bizlerin aciz etten kemikten düşünebilen hayvanlar olduğumuzu ortaya koydu.

 • Buna neden olanlar corona olsun..!

  Geçtiğimiz ay Süleyman Soylu’nun istifası ansızın gerçekleşerek, akşamdan geceye deprem etkisi yarattı.