Galip Gezer

Galip Gezer

Toplam 38 yazı listeleniyor
 • Köfteci Yusuf

  Yüz binlerce takipçisi olan sayfalar alt resimdeki paylaşımı yapmışlar. Buna inanan milletimizde kendi sayfalarında paylaşmışlar. Cuk diye yeni bir dedikodumuz türedi iyimi.

 • Huzurhane

  Huzurevleri ve yetimhanelerin isimlerinden tarafımdan türetilmiş bir kelimedir Huzurhane.

 • Seçim Bursa

  Bilindiği gibi Ak Parti için yerel yönetimlerde nüfusu en büyük şehir Bursa Büyükşehir Belediyesi'dir. Yani Bursa artık Ak Parti'nin kalesi sayılır. İstanbul kesin olmasa da nasıl olmuştu da Ankara, Adana, Antalya gibi şehirlerde kaybedilmişti Bursa yani Alinur Aktaş kazanmıştı?

 • Kızılkurtlar / Beka Meselesi

  Bakın sayın Bahçeli, telaffuz ettiğiniz asıl beka sorununu ben anlatayım size. Belki de kurmaylarınızın size anlatmadıklarını okursunuz. Devlet yönetmek, devletçilik oynamak, devlet-i ebed müddet düstûru, sizin ideolojilerinizle olmaz ve dâhi olamaz.

 • İngiliz ahlakı 1915 Çanakkale

  Anzaklar... Avustralya ve Yeni Zelanda Kolordusu'nun kısaltma isimlerinden oluşmuş bir addır. (Australian and New Zealand Army Corps)

 • Yeni Zelanda planı

  İtidali elden bırakmadan hareket etmeliyiz. Yapılan bu menfur saldırı öyle taktik hesaplar yapılarak tasarlanmış ki; videosunu sonuna kadar izleyebilenler ne anlatmaya çalıştığımı daha iyi anlayacaktır.

 • Ezan-ı Muhammed-iyeyi susturmaya çalışanlar nasıl susturulur?

  Tarih 8 Kasım 2015 sabah Facebook'ta bir haber paylaşmıştım. Kıbrıs Lefke'de yaşayan bir avukat hanım ile alakalı. Adı Sema Güzeloğlu. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ‘KAKATC’ diye kısaltma yapacak kadar çok seviyor Kıbrıs Türklerini. Türkiye’den nefret ediyor ve nefretini görmek için sayfasını ziyaret etmeniz kafi.

 • Çölün köleleri

  Dünya üzerindeki terör konfigürasyonu tüm hızıyla devam etmekte. Afganistan, Pakistan, Hindistan, İran, Çin, Suriye, Irak Türkiye, Arap yarımadası ve Filistin. Hepsinde Müslümanlar ve Türkler yaşıyor.

 • Bozkırın Demir Atlıları

  Soçi Zirvesi ile Demir Atlılar bir darbe daha indirdiler. Moskova, Tahran, Ankara ve Pekin teyakkuz halindeler. Eyy batı bu topraklarda gerilla savaşları tarihle yaşıttır. Taliban, DAEŞ ve PKK, akıl hocaları 13'ler Konseyi'nin bile ulaşamadığı CIA ve MOSSAD’ın bile kendilerinden haberdar olmadığı ezoterik bir akıl tarafından tekrar modernize edilecekler.

 • Doğu Türkistan ve CIA

  Hiçbir şey karşıdan görüldüğü gibi değildir. Yine üst akıl, yine oyun, yine zulüm, yine provokasyon ve yine terör. Her şey üst aklın tasarlamış olduğu planların doğal seleksiyon göstermesiyle sonuçlanıyor. Peki nedir bu Doğu Türkistan olayı?