Hasan Denizyaran

Hasan Denizyaran

Hakkında

Merhaba sevgili Ogün okurları. Bu günden itibaren her hafta yazılarımla karşınızda olacağım. Uzun yıllar Gün Medya ailesinin bir parçası oldum. Ogünhaber aracılığı ile sizlerle buluştuğum için oldukça heyecanlı olduğumuda belirtmek isterim.
 
Ben kimim? Önce buna değinelim
Sanat hayatına küçük yaşta müzikle adım attım. Sanat kariyerimde profesyonel ünvanını alana kadar modellik, çeşitli dizi, tv projelerinde yer aldım. Eğlence ve Televizyon sektörünün içindeki bir kardeşiniz, abiniz, akranınızım. Yazılarım da haliyle bu lezzette olacak.

Yazılarımda hangi konulara değineceğim?
Öncelikle günümüz çağında bir çok genç; dizi, sinema, müzik, modellik gibi iş bölümlerinin içinde yer aldığı sektörün ışıltısına kapılarak o yoldan ilerlemek, bunu meslek edinmek istiyor. Bu ışıltılı yolda karşınıza çıkacak güzellikler olduğu kadar, kötülükler ve dezavatajlar da var. Magazin haberlerinde, verilen röportajlarda, Televizyon programlarında, defilelerde, güzellik yarışmalarında sizlere aktarılanların doğruluğunu, perde arkası olayları, kısacası bütün gerçekleri sakınmadan kaleme alıp siz sayın okurlarıma aktaracağım.

Gördüğüm kadarıyla çeşitli dizi ve televizyon programlarına yapılan sert eleştiriler var. Çoğunlukla bilinçsiz ve kültürsüz bir kesimin başlattığı ve git gide büyüyen, önemli devlet meseleleri varken, gündemi ve gençleri meşgul eden olayları nacizane kendimce yorumlayacağım. Yeri geldiğinde film, dizi eleştirileri yapacak ve RTÜK, TRT vb. kurulların aldığı kararların sektöre nasıl yansıdığından bahsedeceğim. Kısacası sektörün nabzını tutacak ve hiç çekinmeden bütün çıplaklığıyla gerçekleri yazacağım. Okuduğunuz için teşekkür ederim.
Toplam 36 yazı listeleniyor
 • Okullar açıldı!

  Bir yaz tatili daha bitti ve hafta başı okullar açıldı. 2019-2020 eğitim yılında 18 milyonu aşkın öğrenci ve 1 milyondan fazla öğretmen eğitim ve öğretime başladı.

 • Zulme hayır!

  Merhaba sevgili OGÜNhaber okurları. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde bizleri derinden yaralayan bir manzarayla karşılaştık. Emine Bulut...

 • Kan emici banka ve sigorta şirketlerine dikkat!

  Merhaba sevgili OGÜNhaber okurları. Bu hafta biraz sert ve bir o kadar da gerçekçi bir yazıyla karşınızdayım.

 • Tam bir sene oldu gideli

 • Amatör fenomenler

  İyice telefonların esiri olduk. Sosyal medya sağ olsun, sırf fotoğraf çekilebilmek için tatile gider, yemek, para harcar olduk…

 • Üzücü bir Çeşme

  Özellikle yaz ayları sürekli canlılığını koruyan, güzel denizi ve keyifli mekanlarıyla çeşme bu sene de tüm hızıyla hizmet vermeye devam ediyor.

 • Nasıl bir nesil yetişiyor? Nasıl bir yargı sistemi gelişiyor?

  Günümüzde şarkı sözleri yüzünden tutuklanan, hakkında soruşturma açılan veya sosyal medyada bir yazı paylaştığı için ceza alan birçok örnekle karşılaşıyoruz. Sosyal medya o derece önemli hale geldi. Maalesef.

 • 8 Mart Dünya Kadınlar Günü

  Kadınlar her gün hatırlanacak kadar önemli ancak ne yazık ki sadece bir gün dile getirilecek kadar değersiz görülüyorlar.

 • Uyuşturucu batağı!

  Maalesef özellikle gençlerimiz arasında çok yaygınlaşmış ve normalleşmiş olan uyuşturucu kullanımı hakkında yazmak istiyorum.

 • Halka mâl olmak var, halka mal olmak var!

  Genelde insanlar güncel haberleri öğrenmek için internet haber siteleri veya arama motorlarına başvuruyorlar. Peki bu bilgilerin doğruluğu ne derecede?