Hasan Denizyaran

Hasan Denizyaran

Hakkında

Merhaba sevgili Ogün okurları. Bu günden itibaren her hafta yazılarımla karşınızda olacağım. Uzun yıllar Gün Medya ailesinin bir parçası oldum. Ogünhaber aracılığı ile sizlerle buluştuğum için oldukça heyecanlı olduğumuda belirtmek isterim.
 
Ben kimim? Önce buna değinelim
Sanat hayatına küçük yaşta müzikle adım attım. Sanat kariyerimde profesyonel ünvanını alana kadar modellik, çeşitli dizi, tv projelerinde yer aldım. Eğlence ve Televizyon sektörünün içindeki bir kardeşiniz, abiniz, akranınızım. Yazılarım da haliyle bu lezzette olacak.

Yazılarımda hangi konulara değineceğim?
Öncelikle günümüz çağında bir çok genç; dizi, sinema, müzik, modellik gibi iş bölümlerinin içinde yer aldığı sektörün ışıltısına kapılarak o yoldan ilerlemek, bunu meslek edinmek istiyor. Bu ışıltılı yolda karşınıza çıkacak güzellikler olduğu kadar, kötülükler ve dezavatajlar da var. Magazin haberlerinde, verilen röportajlarda, Televizyon programlarında, defilelerde, güzellik yarışmalarında sizlere aktarılanların doğruluğunu, perde arkası olayları, kısacası bütün gerçekleri sakınmadan kaleme alıp siz sayın okurlarıma aktaracağım.

Gördüğüm kadarıyla çeşitli dizi ve televizyon programlarına yapılan sert eleştiriler var. Çoğunlukla bilinçsiz ve kültürsüz bir kesimin başlattığı ve git gide büyüyen, önemli devlet meseleleri varken, gündemi ve gençleri meşgul eden olayları nacizane kendimce yorumlayacağım. Yeri geldiğinde film, dizi eleştirileri yapacak ve RTÜK, TRT vb. kurulların aldığı kararların sektöre nasıl yansıdığından bahsedeceğim. Kısacası sektörün nabzını tutacak ve hiç çekinmeden bütün çıplaklığıyla gerçekleri yazacağım. Okuduğunuz için teşekkür ederim.
Toplam 39 yazı listeleniyor
 • Müzisyenlerin isyanı

  Pandemi dolayısıyla en çok etkilenen sektörlerden biri de müzik sektörü oldu. Pandeminin başından beri birçok sektörün açılıp kapatılması zaten piyasaları alt üst etmiş durumda.

 • Netflix'ten 3 fantastik dizi önerisi!

  Netflix içeriklerini genel olarak çok beğeniyorum. Herhangi bir film veya dizi açtığınızda beğenmeme ihtimaliniz oldukça düşük. Ben naçizane son dönemde bitirdiğim birkaç eğlenceli ve keyif verici yapımdan bahsedeceğim.

 • Sosyal medya işçileri

  Yıllar geçtikçe gelişmekte olan Sanal Dünya, Koronavirüs salgını sonrası adeta pik yaptı.

 • Yeni bir dönem bizleri bekliyor

  Merhaba sevgili OGÜNhaber okurları. Yeni normal ile birlikte dikkatsiz davrandığımız bir dönemi geride bıraktık ve hastalığın artış gösterdiği bir döneme girdik.

 • Başlıyoruz!

  Merhaba sevgili OGÜNhaber okurları. Yeni normal dönemine geçişimizle beraber sektörlerin tekrar açılması ve canlanması çalışmalarıyla birlikte TV-Sinema sektörü de çalışmalarına başladı.

 • Anneler Günü

  Onlar bizim başımızın tacı, ayaklarının altında cennet olan kutsal varlıklarımız. Bir gün hediye alıp onları kutlamak bile oldukça gülünç aslında...

 • Korona Günlükleri

  Merhaba sevgili Ogün okurları. Evde geçirdiğimiz süre tahminimizden uzun sürdü ve daha da sürecek gibi. Bu süreç içerisinde olayın ciddiyetini hepimiz biraz daha fazla kavradık. Evde yeni uğraşlar edinmeye başladık, kendimize bolca vakit ayırmaya başladık, sosyal medyayı daha sık kullanır olduk.

 • Korona ile köşe kapmaca

  Merhaba sevgili OGÜNhaber okurları. Maalesef son zamanlarda bütün ünyayı karıştıran koronavirüsü, yakın zamanda da Türkiye’ye geldi ve halkımızda bir panik durumuna yol açtı. Bununla alakalı zaten birçok haber var. Benim sizlerle paylaşmak istediğim nokta bizleri nasıl etkilediği.

 • 8 Mart Dünya Kadınlar Günü

  Annelerimiz, kız kardeşlerimiz, eşlerimiz, arkadaşlarımız naifliği ve zarafetiyle hayatımızı güzelleştiren bu kutsal varlıkların bir gün değil her gün hatırlanması gerekir.

 • Sosyal Medya'nın dahi çocuğu

  Merhaba sevgili OGÜNhaber okurları. Son dönemde özellikle sosyal medya alemini meşgul eden Filozof çocuk Atakan birçok insanın ilgisini çekiyor.