Nalan Erbaş

Nalan Erbaş

Hakkında

15.12.1966 Kütahya doğumlu Nalan Erbaş'ın babası Kırşehir, annesi Eskişehir'lidir. Asker bir babanın kızı olan Nalan Erbaş Türkiye'nin ilk kadın Belediye Başkanı'nın torunudur. Ankara Cumhuriyet lisesini bitirdikten sonra evlenmiş ve bir kız çocuğu dünyaya getirmiştir. Eşinden ayrıldıktan sonra eğitimlerine devam etmiş, Temel eğitim psikolojisi, Sosyal gelişim, yabancı dil, Yönetim ve liderlik eğitimleri almıştır. Uzun yıllar tekstil imalat sektöründe çalışırken siyasetle ilgilenmeye başlamıştır. 

Bengütürk TV'de siyaset programı, Özlem radyoda uzunca bir süre program yapmış, 2007 yılında Ogün Gazetesinde yazarlık yapmaya başlamıştır. Pek çok Milletvekiliyle ortak çalışmalar yapmıştır.

Uzman Jandarmaların sorunlarını meclise taşıyıp çözüme ulaşmasına destek olduğu için (EMUJAD) ve pek çok kurumdan ödüller almıştır. 2011 yılında Habertürk ve Cine 5 TV tarafından yılın annesi seçilmiştir. TUTAP (Turizm Tanıtma Platformu)  ve Birinci dergisinde halen genel koordinatörlük yapmaktadır.
Toplam 156 yazı listeleniyor
 • Sen kimsin, Selahattin Demirtaş?

  Çok merak ediyoruz o yüzünün arkasındaki gerçek yüzü.. Kalbin başka ağzın başka konuşuyor. Davranışların ise bambaşka.. Kaç kimliğin var senin?

 • HDP, terör örgütü..

  HDP kuzu kuzu PKK'nın dediğini yapıyor, asıl şimdi işin rengi belli oldu.. Onca milletvekilini bu halk, sadece sizin 'barış, kardeşlik' söylemleriniz yüzünden seçti, inandı bunca insan sizin yalanları

 • Oportünist HDP

  Sadece kendi çıkarları ve egoları için bir terör örgütüne sırtını dayayan, kendi halkını düşünüyormuş gibi yapan iki yüzlü bir parti HDP!..

 • Özerklik adı altında istenen ne?..

  Bedavacı zihniyet, çalışmayı sevmeyen bir toplumun, devleti sömürme politikasıdır. Istedikleri ise çok açık ve net bedavacılığin yüzsüzleşmis halidir..

 • Birlik ve inançlarımıza ne oldu?..

  Geçmişte Türk milletinin ve hatta bu coğrafya üzerinde yaşayan tüm ırkların sahip olduğu değerler üzerinden mozaik bir kültür oluşturmuş, bu kültürle diğer milletleri korkutan bir birlik içerisindeydi

 • AK Parti - MHP koalisyonu..

  CHP ve AK Parti koalisyon görüşmelerinden olumsuz bir tablo çıktı. Hükümetin kurulmadığı her gün ülkemizin aleyhine işleniyor olmasına rağmen kişisel anlasmazlıklar hem ekonomiyi kötü etkiliyor, hemde

 • Ramazan'da, bayramda ne biriktirilir?

  Hayat, yaşadıklarınızla anlam kazanır. Değerleri, anıları, hatıraları insana hayata tutunma gücü verir. İnanç bile bu değerleri yaşayarak oluşur.

 • HDP'nin hadsizliği..

  7 Haziran 2015 seçimlerinde HDP'nin barajı aşması ve meclise 80 milletvekili sokması demokrasinin ülkemizde ne kadar etkin olduğunun bir göstergesidir.

 • İşçi ve Emekçi Bayramı

  İşçiye ücretini (alnının) teri kurumadan veriniz. Hz. Muhammet (s.a.v). Dinimizde işçiye verilen değerin, işçinin hakkının yenmemesi gerektiğinin kanıtıdır bu. Kul hakkının en büyüğüdür emeğin karşılı

 • Ermeni soykırımı iddiaları (Acılarımızı yarıştırmaya kalkmayalım)

  Ermeni soykırımı iddiaları, Ermenistan diasporasının ve bir çok ülkenin baskısı ve desteğiyle siyasi olarak Türk düşmanlığı üzerine kurulmuş iftiralardır.