![TFF, gözlemcileri açıkladı](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/07/30/c3957217-ffdd-433e-9e31-c5b4382cf93c-detail-1.jpg)
TFF Merkez Hakem Kurulu gözlemci listesinde Kayseri’den 8 isim yer aldı. 20 kişinin bulunduğu Süper Lig gözlemci listesinde Kayseri’den kimse yer bulamazken A Klasman Gözlemcileri arasına sadece Emre Altun girebildi. B Klasman gözlemci listesinde Cengiz Duman ile Ömer Murat Ülger, C Klasman Gözlemci listesinde Fahri Aksoy, Bölgesel Gözlemci listesinde ise Ceyhun Gürbüz, Ramazan Koca, Serkan Sarıkaya ve Ünal Adıgüzel yer aldı.