Paris 2024 Olimpiyat Oyunları’nda 50 kiloda mücadele eden Fenerbahçeli mili boksörü Buse Naz Çakıroğlu, Finlandiyalı rakibi Pihla Kaivo-Oja ile çeyrek finalde karşılaştı. Rakibini 5-0 mağlup eden son olimpiyat ikincisi, Dünya ve Avrupa şampiyonu boksör adını yarı finale yazdırdı.
Yarı finale kalarak madalyayı garantileyen Çakıroğlu’nun, finale yükselme mücadelesi 6 Ağustos Salı günü yapılacak.
Buse Naz Çakıroğlu, yarı finalde
2024 Paris Olimpiyat Oyunları’nda milli boksör Buse Naz Çakıroğlu, 50 kilo çeyrek finalinde Finlandiya’dan Pihla Kaivo-Oja’yı 5-0 yenerek yarı finale yükseldi.
![Cem Sultan](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/07/31/0aa31697-78c4-4409-813f-53128090d0c0.jpg)