Bölgesel Amatör Lig 11. Grup’ta oynanacak 18. hafta maçlarını yönetecek hakemlerin isimleri kamuoyu ile paylaşıldı. Federasyondan yapılan açıklamaya göre; Yozgat Bozokspor-Develigücü maçında Ömer Faruk Kılıç düdük çalacak. Bu maçta Kılıç’ın yardımcılıklarını Fatih Gümüşok ile Uğur Çelik yapacak.
12 Bingölspor-Bingöl Gençspor maçında Serkan Duru, Malatyaspor-Aksaray Gençlikspor maçında Sercan Terece, Rüstempaşaspor-Kangal Termikspor maçında Emrullah Tarhan düdük çalacak.
![BAL 11. Grup hakemleri açıklandı](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/03/01/27aa847c-12f8-46c5-aac8-b3952e17b4eb-detail-1.jpg)