Türkiye Güreş Federasyonu tarafından düzenlenen U-11, U-13 Kadınlar Güreş Türkiye Şampiyonası, 21-23 Temmuz tarihleri arasında Ankara’da Taha Akgül Kapalı Spor Salonunda yapıldı. Türkiye’nin çeşitli illerinden 482 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen şampiyonada, Nevşehir Belediyesi sporcusu Buğlem Kılıç, U-11 54 Kg kategorisinde yarıştı. Kılıç; şampiyonada kategorisindeki tüm rakiplerini mağlup ederek Türkiye Şampiyonu oldu.
Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Türkiye Şampiyonu olan Buğlem Kılıç ve antrenörünü tebrik ederek başarılarının devamını diledi.
![Buğlem Kılıç Türkiye Şampiyonu oldu](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/07/23/811e427c-979c-4939-8e62-562918de577e-detail-1.jpg)