![Antalya'da 190 kilogram kaçak tütün ele geçirildi](https://ogunhaber.com/upload/img/2023/11/14/51359c2e-2d19-4f7d-a6e0-fd382b921e36-detail-1.png)
İHA -
İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğü, Aksu ve Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yapılan çalışmalar sonucunda Aksu ile Manavgat ilçesinde 2 şahsın iş yerlerinde bandrolsüz tütün mamulleri bulundurduğu ve satışını yaptığı belirlendi. İş yerinde yapılan aramada; 190 kilogram açıkta kıyılmış tütün, 14 bin 416 adet boş makaron, 2 bin 400 adet dolu makaron, 120 adet bandrolsüz puro ele geçirildi. 2 şüpheli hakkında adli işlemlerin devam ettiği bildirildi.