![Jandarmanın uyuşturucu ile mücadelesi sürüyor](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/07/23/183849e5-41a6-4f85-8cbe-c8278b072920-detail-1.jpg)
Düzce’de Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Jandarma ve Polis ekiplerinin uyuşturucu ile mücadelesi sürüyor. Jandarma ekiplerince 15-22 Temmuz 2024 tarihleri arasında icra edilen önleyici faaliyetler neticesinde; 185 gram kubar esrar, 22 kök kenevir, 21 gram metamfetamin, 7 gram bonzai, 5 gram kenevir tohumu, 5 adet sentetik ecza, 2 adet uyuşturucu kullanma aparatı ele geçirildi. Hakkında uyuşturucu madde kullanma ile bulundurma suçunu işleyen 7 ve yasa dışı ekim suçunu işleyen 4 şüpheli şahıs hakkında adli tahkikat yapıldı.