• Yerel

TFF bunu da yaptı!

Cengiz Aygün'den TFF'ye çok sert tepki!
TFF bunu da yaptı!
İrfan Salcı - GMG Kastamonuspor-Ankara Demirspor maçını adeta katleden hakem Hasan Kaçar, bu hafta sonu TFF 1.Lig'de görevlendirildi. GMG Kastamonuspor Onursal Başkanı Cengiz Aygün, bu görevlendirmeye sert tepki gösterdi ve tepkisini TFF Başkanı Nihat Özdemir'e iletti. Cengiz Aygün: "Üzgünüz başkanım hem de çok. Bizi hayal kırıklığına uğrattı TFF ve maalesef çok sevip inandığımız sizler" diye konuştu...

GMG Kastamonuspor'u geçtiğimiz hafta sonunda adeta doğrayan hakem Hasan Kaçar'a TFF 1.Lig'de görev verilmesine sert tepki gösteren Cengiz Aygün, tepkisini TFF Başkanı Nihat Özdemir'e iletti.
Cengiz Aygün, Özdemir'e şu mesajı iletti: "Hakemlik etiğine aykırı sosyal medya hesabından bile rahatça Bandırmaspor hayranı olduğunu haykıran bir hakemi bu hafta ödüllendirerek TFF 1.Lige verdiğinize göre biz Kastamonu halkının sizlerin gözünde zerre değeri yok demektir. Üzgünüz başkanım hem de çok. Bizi hayal kırıklığına uğrattı TFF ve maalesef çok sevip inandığımız sizler... Ama Kastamonu inanın sahipsiz değil başkanım saygılarımı arz ederim."
Hakem Hasan Kaçar, yarın akşam saat 19.00'da Ankara'da oynanacak Osmanlıspor-Giresunspor TFF 1.Lig karşılaşmasında dördüncü hakem olarak görev yapacak.
Yorum Yazın