• Yerel

Kastamonu Belediyesi Salgın Hastalıklara karşı mücadele başlattı

Kastamonu Belediyesi salgın hastalıklara karşı dezenfekte çalışmalarını başlattı.
Kastamonu Belediyesi Salgın Hastalıklara karşı mücadele başlattı
İrfan Salcı -

Belediye’den yapılan açıklamaya göre Şehirler arası Otobüs Terminalinde dezenfekte çalışmaları tamamlandı ve sırada diğer yoğun kullanım alanı olan Özel Halk Otobüslerinin de dezenfekte çalışmaları başlatılacak.

Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu’nun talimatlarıyla birlikte şehrin en yoğun kullanım alanlarından olan Şehirlerarası Otobüs Terminalinde salgın hastalıklara karşı önlem ve hijyen amacıyla dezenfekte çalışmaları başlatıldı.

Ayrıca vatandaşların en yoğun kullanım alanlarından bir tanesi daha olan Özel Halk Otobüslerinin dezenfekte işlemleri için de  Belediye Başkanı Vidinlioğlu tarafından talimat verilmiş olup dezenfekte işlemlerine başlanacak.

Belediye’den yapılan açıklama ise tam olarak şöyle: “Belediye Başkanımız Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu’nun talimatlarıyla birlikte şehrimizin en yoğun kullanım alanlarından olan Şehirlerarası Otobüs Terminalimizde salgın hastalıklara karşı önlem ve hijyen amacıyla dezenfekte çalışmaları hızlı bir şekilde başlatılmıştır.

Ayrıca vatandaşlarımızın en yoğun kullanım alanlarından bir tanesi daha olan Özel Halk Otobüslerinin dezenfekte işlemleri için de  Belediye Başkanımız Rahmi Galip Vidinlioğlu tarafından talimat verilmiş olup dezenfekte işlemlerine hızlı bir şekilde başlanacaktır.”

Tüm hemşehrilerimizi, salgın hastalıklara önlem amacıyla, kişisel hijyenlerine dikkat etmeleri hususunda önemle ayrıca uyarmak isteriz.

Yorum Yazın