• Yerel

Eski başkan Erşahin’in KSK aşkı

Tüm taraftarlara kaşkol hediye edecek
Eski başkan Erşahin’in  KSK aşkı
İrfan Salcı -


Kastamonuspor eski başkanlarından iş adamı Cideli hemşehrimiz İsmail Erşahin  Pazar günü oynanacak olan Kastamonuspor- Ankara Demirspor maçı için bilet alan tüm taraftarlara özel baskılı  Kastamonuspor kaşkolu hediye edecek.

Zirve yarışında  dönüm maçı haline gelen Ankara Demirspor maçına yönetim kurulunun ve taraftarların yapacağı özel organizasyonlar ile hazırlanılırken bir destekte İstanbul’daki  Kastamonu  iş dünyasından geldi.

Kastamonuspor eski başkanlarından Cideli hemşehrimiz İş adamı İsmail Erşahin ile yine Cideli hemşehrimiz İbrahim Acar ortaklaşa 5 bin kırmızı siyah özel örme kaşgol yaptırdı.

Maça gelen tüm taraftarlara ücretsiz kaşgol dağıtılacak-

Mavi  Karadeniz Televizyonu’nda yapılan bir proğramda   Kastamonu’daki bir maçta  kırmızı-siyahlı taraftarlara   beş (5) bin kaşgol sözü veren  İsmail Erşahin dün yaptığı açıklamada kaşkolların hazır olduğunu  belirterek,” Onursal  başkanlığını iş adamı değerli hemşehrimiz Cengiz Aygün’ün yaptığı Kastamonuspor’a  Cideli iş adamları  olarak küçük bir katkı sağlamak istedik. Geçmiş dönemlerde bizde sıkıntılı dönemler geçirdik. Cemiyetçilik meşagatli ve bir okadarda zordur. Kastamonumuzun onuru, gururu ve en büyük marka değeri olan Kastamonusporumuzun  Pazar günkü Ankara Demirspor maçını kazanarak yeniden şampiyonluk potasına gireceğini düşünüyor ve buna gönülden inanıyoruz. Bunun için Pazar günü maça gelecek  tüm taraftarlara 5 bin  adet  Kırmızı-Silah   özel yapım  GMG Kastamonuspor kaşkolu ücretsiz olarak dağıtılacak”

Yorum Yazın