TIC 600*160
TİC Haber Kule - Sağ
  • Yerel

Coronavirüse karşı tedbirler üst düzeyde

Taşköprü'de Dezenfekte çalışmaları tam gaz devam ediyor
Coronavirüse karşı tedbirler üst düzeyde
İrfan Salcı -

Taşköprü Belediyesi, yeni tip Coronavirüs tedbirleri kapsamında ilçede dezenfekte çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Taşköprü Belediyesi ekipleri, ilçede bulunan kamu kurumları, okul ve servisler başta olmak üzere parklar, camiler, sokaklar ve çöp konteynerları gibi bir çok ortak kullanım alanlarını dezenfekte etti.

Bu kapsamda belediye ekiplerince ilçede bulunan kamu kurumları ve okullar, okul servisleri, halk otobüsleri gibi her türlü alanlar dezenfekte ediliyor. Ekipler, Sağlık Bakanlığı ruhsatlı kanserojen ve genlere zarar vermeyen, cildi, gözleri tahrip etmeyen maddelerle, özel giysisi, maskesi ve eldiveni giyerek püskürtme cihazıyla dezenfekte çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

Başkan Çatal, “Halkımızın sağlığı için çalışmalarımız aralıksız devam edecek”

Çalışmalar hakkında bilgi veren Taşköprü Belediye Başkanı Abdullah Çatal, “Küresel boyutta tehlike oluşturan Coronavirüs önlemleri kapsamında Belediyemizce toplu kullanım alanları, Belediye hizmet binaları, Belediye toplu taşıma araçları, Otogar, İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı, Özel İdare Binası, okullar, camiler, parklar, sokaklar gibi alanlar ekiplerimizce dezenfekte edildi. Halkımızın sağlıklı bir ortamda hayatına devam edebilmesi için dezenfekte işlemlerimizi sürdüreceğiz. Toplu kullanım alanların da dezenfekte çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz” dedi.

DTR Elektrik Kule Reklamı - Detay Altı
Yorum Yazın