TIC 600*160
DTR Elektrik Kule Reklamı - Sağ
  • Yerel

Başkan Erdoğan OSBÜK'e katıldı

Seydiler Belediye Başkanı Mehmet Erdoğan, beraberindeki heyetle birlikte Türkiye'deki tüm organize sanayi bölgelerinin çatı kuruluşu olan Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşunun (OSBÜK) 17. Olağan Genel Kurulu'na katıldı.
Başkan Erdoğan OSBÜK'e katıldı
İrfan Salcı -  Ankara'da yapılan Genel Kurulda, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, milletvekilleri ve çok sayıda davetli yer aldı.
 
Genel Kurulda oyunu kullanan Seydiler Belediye Başkanı Erdoğan, kurulun sanayicilere ve ülkeye hayırlı olmasını diledi. Organize sanayi bölgelerinin önemine değinen Mehmet Erdoğan, organize sanayi bölgelerinin üretime, ekonomiye ve istihdama katkı sunduğunu belirtti. Aynı zamanda Seydiler Organize Sanayi Bölgesi Başkanı olan Erdoğan, Seydiler'in Kastamonu'nun merkezinde yer aldığını, Seydiler'e daha fazla fabrika açılması ve istihdamın artması için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.
 
Genel Kurul'un ardından Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Hisarcıklıoğlu ile ikili görüşme yapan Belediye Başkanı Erdoğan, yapılan ve yapılacak olan yatırımlar hakkında görüş alışverişinde bulundu.
TIC Detay Altı
Yorum Yazın