• Yerel

Artık yeter!

Hakem hataları, hiçbir sezon canımızı bu kadar yakmamıştı...
Artık yeter!
İrfan Salcı - Ligin sonu yaklaştıkça sayısı artan hakem hataları 'artık yeter' dedirtiyor...

2019-2020 futbol sezonuna ekonomik sıkıntılar nedeniyle ligde kalma hedefiyle giren, haftalar ilerledikçe ortaya konan performans ve akabinde Gün Medya Grubu (GMG)'nun isim sponsorluğuyla şampiyonluk hedefinden söz eder olan GMG Kastamonuspor, ligin sonu yaklaştıkça sayısı artan hakem hatalarının kurbanı oluyor.

Özellikle son haftalarda çalınan ve çalınmayan düdüklerin yanı sıra, GMG Kastamonuspor forması giyen futbolculara çok kolay çıkan kartlar can sıkmaya başladı.

Birçok vatandaş, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla hakem hatalarına dikkat çekerken, Kastamonu'nun sahipsiz olmadığına, bu soruna şehrin tüm dinamiklerinin ses çıkarması gerektiğine vurgu yapıyorlar.

TFF'YE BAŞVURU YAKIN

GMG Kastamonuspor ile Ankara Demirspor arasında oynanan son maçta, hakem Hasan Kaçar'ın üç golümüzü geçerli saymaması, maçın son anlarında ise bariz penaltıyı vermemesi tepkileri beraberinde getirdi. Bu tür pozisyonlarda rakipler lehine çalınan, GMG Kastamonuspor'a ise çalınmayan düdükler nedeniyle GMG Kastamonuspor Yönetim Kurulu, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) nezdinde girişimlerde bulunmaya hazırlanıyor.
Yorum Yazın