İsrail'in Erdoğan hazımsızlığı..!

Değerli dostlarım bugün sizlere bir İsrail gazetesinde çıkan yazıyı aktarmak istiyorum.
İsrail'in Erdoğan hazımsızlığı..!
Gazete: Jerusalem Post- İsrail

"Erdoğan'ın gerçek hedefi Yunanistan'da yaygara çıkartıp dikkati gereksiz şekilde onların üstüne çekmek. Ancak Erdoğan'ın gözü doğuda.

Milli silahlarını İslam ümmetinin silahları yapmak, böylece İslam NATO'su kurmak, Pakistan ile nükleer silahlara kavuşmak, Suriye üzerinden hızlıca Kudüs'e girebilmek, YPG'yi bitirip Araplarla bağlantı kurmak, Doğu Akdeniz'de Petrol ve Gaz çıkartıp ekonomik ve siyasi büyük güç olmak, Kıbrıs üzerinden Gazze'ye çıkmak, Amerika'yı Orta Doğu'dan kovmak ve Halife ilan edilmek istiyor. Suriye savaşı İsrail'in hayatta kalma savaşıdır.

Amerika Suriye'yi kaybederse Orta Doğuda Cihad başlar, Türkler ve Ruslar mücahidlere silah verir, Amerika Irak'ı da kaybeder, Mısır'ı da kaybeder, her yer Türklerin kontrolüne girer.

Türkleri ancak hava savaşında durdurabilirdik, geç kalındı.
Hava milli savunmalarını kurmak üzereler. İlk temaslari YPG ile oluyor .
YPG'yi İsrail silahlandırdı ama bir varlık gösteremiyorlar. Türk sihalarıyla her gün 50 asker kaybediyorlar.

Geriye bir tek Akdeniz sahillerindeki Birleşik Avrupa Donanması kalıyor. Onlar da tehlikeli eşiğe gelmek üzereler. Bu birleşik donanma yakında Türklere yenilebilecek kritik eşiğe gelmiş olacak. Türkler o donanmaya karşı da hazırlanıyorlar.

Kıbrıs'a deniz üssü ve anti gemi füzeleri yerleştirdiler. Akdeniz sahilleri ve Kıbrıs'ta S-400 bataryaları kurdular. Yakında birleşik donanmanın da karşısına eşit güçte donanmayla gelecekler. Türkiye bunları tek başına yapabiliyorsa, İslam NATO'su ile neler olmaz.

Zaman Türklere çalışıyor ve artık aleyhimize döndü. Türkleri yenersek İslam'ıda yeneriz.
Türkleri yenemezsek İslam'ı kimse durduramaz ve İsrail namaz kılar. Filistinlilere itaat edersiniz. Şeriat ile size hükmedilir. Tel Aviv ve Kudüs'te, her yerde ezan duyarsınız. Tek bir Musevi bile bu topraklarda bırakmazlar. Kadınlarınız pazarlarda cariye olarak satılır. Çocuklarınız elinizden alınır, Mücahid olarak yetişirler. Tüm dünyada Musevilik yok eilmiş olur.

Şunuda belirteyim; Türklerin yükselişi Erdoğan ile sınırlı değildir sadece, Erdoğan sonrasında da aynen böyle bir süreç öyle yada böyle devam edecektir.

Bu Erbakan'ın doktriniydi ve süreci o başlatmıştır.
Bunların bugün yada yarın olmasının hiç bir hükmü yok. Türklerin hedeflerinden hiç birşeyi de değiştirmeyeceğini İsrail'in artık görmesi gerekiyor.

Erdoğan gider, Türkler biter diye basite alırsanız hatayı burada yaparsınız. Türklerin geçmişine bakın, olaylar hiç te öyle olmuyor, doktrinleri sahipleniyorlar. Türkiye'deki muhalefete de güvenmeyin, zamanla o da kalmayacak.

Dediğim gibi, zaman bizim düşmanımız ve işler hiç te planlandığı gibi gitmiyor sanki bizim planlarımız üzerinde Allah'ın bir başka planı var..."

Evet dostlarım İsrail gazetesinde yayınlanan bir köşe yazısını sizlere yorumsuz aktardım.

Korkunun ecele faydası yok, eklenen şafak sökmek üzere!
Allah devletimizi ilelebet daim ve aziz kılsın! Allah'a emanet olunuz!

Yarın, elbet bizim, elbet bizimdir! Gün doğmuş, gün batmış, ebed bizimdir!(NFK)

"Bir gün gelecek İsrail'e öyle bir tokat atacağız ki hayatı gözünün önünden Gazze şeridi gibi geçecek."

Prof.Dr. Necmettin Erbakan..

Allah Türk Milletini korusun...!

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Gün Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayınız.

Yorum Yazın
 • Ayşe. Ayşe
  İsraili. Ermeni’yi. Kim. Kimden
 • Perişan Tekin
  Yav persan olduk vergiler çok ağır Çandarlı Halil paşa istiyoruz
 • Edirneli Emri
  3.Murad dönemi divan şairlerinden Edirneli Emri ne güzel demiş. Peygambere hitaben senin çeşmi ahdinde mescitler sarhoşlarla doluydu. Senin yokluğunda meyhaneler dindarlarla doldu.
 • Telli Müderris
  Yirminci yüzyılda iki büyük dünya savaşı sonrası artık yeni dünya düzeni başlamıştır. Kudüsün ya da herhangi bir şehrin fethi hayal edilmemelidir. Sadece insanı yaklaşabiliriz bu konulara ve ülkemizde birçok sıkıntı mevcut
 • Sureyya ibadova
  Super bir yazi.
 • Enderun Talebesi
  Bu yazılarla halka Türkleri engellemezsek yok oluruz korkusunu aşılayıp saldırgan siyasetlerine halktan destek umuyorlar. Halbuki Türkiye bir Fatihin Yavuzun Osmanlısı durumunda değiliz. Erbakan hoca Suriye ve İran a dikkat edin bunlardan sonra sıra bizde diyordu. Suriye politikası gözden geçirilmesi gerekiyor. Ekonomimiz güçlü olmalı
 • Fatma zehra Topaloğlu
  RABBİM Müslümanları İlelebet Muzaffer eylesin. Kafirleri, Müslüman düşmanı Yahudileri Kahru perişan eylesin. Kafirin gözünü korkutsun Inşallah.
 • Mehmet Şevki
  Bu salgın ekonomik sıkıntıları daha da arttırdı. Zaten 2012 sözde yolsuzluk operasyonundan beri ekonomik saldırı altındayız irana ambargoyu delip yardım ettik ve cezalandırıldık. Rıza Sarraf ve HBankası müdürü abdde tutuklandı. Türkiye burada sadece kendi hakkını korumak amacıyla hareket eder. Osmanlının gücüne sahip değiliz
 • Nurol Hamza AKYILDIZ
  Yazının orjinaline ulaşmak istiyorum lütfen bilgi verir misiniz
 • Fg
  Onlar bizim kitabı bizden iyi biliyor “Allah’ın başka planı var” inşAllah yaRabbim bu ümmetin kurtuluşuna yollları açar plan yapanların planını bozar