Murat Demir

Murat Demir

İçimizdeki hainler..

Çok şükür dünyaya karşı dimdik duran bir liderimiz var.
İçimizdeki hainler..
Yıllarca gerek ABD’ye gerekse AB’ye kul köle olan Türkiye artık yok. Bırakın kul köle olmayı, dünyaya istediğini yaptıran, ülkeleri parçalayan bölen, ABD, Rusya, AB, İsrail ve küresel güçlere karşı gerek sahada gerek masada gerekse diplomaside, dik duran, ağızlarının payını veren, etkinliğini hissettiren bir Türkiye var. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan sayesinde rol biçilen değil, rol biçen aktör konumuna geldik çok şükür.

Tüm teröristlere kucak açan ABD yıllardır Türkiye üzerinde oyun oynadı ve oynamaya devam ediyor. ABD güçlü bir Yahudi lobisi, evangelist, Siyonist grupların güdümünden hiçbir zaman çıkamıyor. PKK’ya terör örgütü diyor ama bir taraftan sınırımızda tehdit haline getiriyor. On binlerce tır ile silah ve lojistik destek veriyorlar, olmadı bu seferde teröristlerin ismini değiştiriyor, DEAŞ’la savaştırıyoruz diye tüm dünyayı kandırıyorlar. DEAŞ terör örgütünü var eden zaten ABD değil mi? Bu örgütle Ortadoğu’da milyonlarca Müslüman katledildi, sonra çıktılar DEAŞ’ı bitirmek için bir başka örgütü beslediler ve silahlandırdılar. Yine aynı ABD değimlidir, ülkemizin bağımsızlığına kast eden terörist FETÖ’ye yıllarca kucak açan ve özel alanda, özel korumalarla beslemeye devam eden. Kaç yıldır oyalama taktiği Mısırı, Libya’yı, Yemen’i, yani “Arap Baharı” adı altında kurduğunuz planları Erdoğan artık çöpe attı.

Son yıllarda illegal örgütlerini devreye sokan ve sınırlarımızı ablukaya almaya çalışanlar, bölgemizde bir terör koridoru oluşturup sözde bir terör devleti kurma planları yapmaktadırlar. Büyük Ortadoğu Projesi (Büyük İsrail) hayal edenler Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ten sonra tek büyük Lider Recep Tayyip Erdoğan’ın akıllı ve planlı aynı zamanda Dünya’ya Türkün gücünü gösteren harekâtları ile tüm çakal sürüsüne gereken cevabı önce sahada, sonra diplomaside, son olarak masada vermiştir.

ABD, Rusya ve AB ülkeleri; Türkiye’nin kazandığını ABD- AB ülkelerinin kaybettiğini manşetlerine taşıyor, TV programlarında bunları konuşuyor, ABD Kongresi bu yüzden allak bullak oluyor. Fakat bizim içimizdeki Evangelist tipler, hainler, her zaman ki gibi ülkemizi uluslarası platformlarda karalayan, kötüleyen, itibarsızlaştırmak için kapı kapı dolaşan ana muhalefet ve HDPKK ile kol kola açıklamalar yapmaya devam ediyor. Allah sizi ıslah etsin başka ne diyelim ki …

Ülkemizde muhalefette olanlar, iktidarı eleştirir, bazı çalışmalarını beğenmeyebilir, tenkitte bulunabilir. Bunun bir sürü yöntemi, siyasi ahlak çerçevesi içinde yeri vardır. Lakin ülke meselesi ve çıkarları söz konusu olduğunda özellikle terör örgütleri ile mücadele edildiğinde, ya da bu örgütler bir araya gelip ülkemizin güvenliğini tehdit ettiğinde ve bize saldırma cüretinde bulunduğunda siyaset bir kenara bırakılır ve top yekûn, tek vücut olarak bir araya gelinir ve dünyaya güçlü bir mesaj verilir.

CHP Genel başkanını dinliyorum. Grup toplantısı esnasında kürsüden "Tayyip Erdoğan benim Cumhurbaşkanım değil" İşte bunu artık "yuhhhh" denir. Sen istesen de istemesen de Sn. Recep Tayyip Erdoğan Türkiye Cumhuriyetinin seçilmiş Cumhurbaşkanıdır.

Kılıçdaroğlu senin ve avanelerinin diplomasi ve uluslarası ilişkiler konusunda çok bilgi eksikliğiniz var. Bu işlerden hiç çakmıyorsunuz. Beyefendi gönderilen ahlaksız bir mektuptan bahsediyor. O mektubun cevabı OBÜS topları ile verildi.

Başkan Yardımcısını ve Dışişleri Bakanını tıpış tıpış ayağımıza getirttik "şartlarımız bunlardır imzalayın" dedik ve imzalatarak geri gönderdik. Sonra ortaya koydukları yaptırımları paşa paşa geri çektirdik. Bunlar yazdıkları mektubu onlara yedirmekten başka bir şey değildir.

Ha; yapılan dillere destan operasyon canınızı sıktı, bu açık seçik belli. Gizlemeye çalışsanız da boşa uğraşma, "PYD-YPG terör örgütü değidir" diyen sendin ve senin vekillerindi. Hatta halen utanmadan sıkılmadan söylüyorlar. HDPKK olan minnet borcunuzu biliyoruz göbek bağınızı da biliyoruz, bir sonraki seçimleri düşünerek yan, yana kol, kola devam edelim diye çabanızı da görüyoruz. Ama şuna inanıyorum; bu geçmişi kahramanlıklarla dolu Türk milleti mutlaka bu süreci bir yere not etmiştir.

Sayın Kılıçdaroğlu; herkes iyi biliyor şu son 18 yıl içinde Recep Tayyip Erdoğan olmasaydı bu ülkeyi ABD güdümündeki FETÖ’ye YPG’ye ve PYD’ye çoktan teslim etmiştiniz.

Sevseniz de sevmesinde bu ülke 2023 Hedeflerine Tayyip Erdoğan'la ulaşacak buna mecburuz. Neden mecburuz? Son yaşanan süreç bunu teyit etmiştir. Halkımız bunun farkına varmıştır. Kolay değil Cumhurbaşkanımız o kadar çok şeyle uğraşıyor ki, kendimizden pay biçelim.

Bir taraftan iç politika
Bir taraftan dış politika (Diplomasi)
Bir taraftan ülke ekonomisi.
Bir taraftan savunma sanayi gelişimi.
Bir taraftan uluslarası güçlerin saldırıları.
Bir taraftan iç hainlerin saldırıları.
Bir taraftan ülkeyi geleceğe taşıma çalışmaları.
Bir taraftan iç güvenlik.
Bir taraftan dış güvenlik.
Bir taraftan sağlıkta değişim.
Bir tarafta eğitimde gelişim.

Kısacası sırtında o kadar yük var ki. Allah’ım bu yükü hafifletsin, kendisine güç kuvvet versin.

Kendisi son yıllarda dünya’ya Lider nasıl olunur işte onu gösteriyor. Başta ABD olmak üzere gerek görsel, gerekse yazılı basında dünya Türkiye ve Tayyip Erdoğan'ı konuşuyor. Birleşmiş Milletler Genel kurullarında salon boş oluyor ama Erdoğan konuştuğunda ise salon doluyor ve hayranlıkla herkes onu dinliyor. Herkesin gözünün içine bakarak "Dünya 5’den büyüktür" diye haykırıyor. İslam coğrafyasında ona dualar ediliyor.

Çünkü onun tek derdi var onun Türkiye’yi muasır medeniyetler seviyesine ulaştırmak. Ülkesini dünyada ekonomi olarak il 10 ülke arasına sokmak. Tek derdi var Türkiye-Türkiye-Türkiye 

Aslında başardı ama rahat bırakmadılar, bırakmadınız. Gezi olayları, 17-25 Aralık darbe girişimi, hain 15 Temmuz darbe kalkışması. Bu ülkenin önüne bariyer çekilmesine yardım ettiniz sizler. Sizler kimler mi CHP-HDPKK-FETÖ. Sizin tek derdiniz Erdoğan'sız bir Türkiye. Çünkü derdiniz belli; teröristlerle iş tutmak Türkiye’yi satmak.

Ne yazık ki yaptınız bunu. Gezi olayları ile yaptınız. FETÖ’ye destek çıkarak yaptınız. PKK-YPG-PYD kol kanat gererek yaptınız. Bu ülkeyi dünyada itibarsızlaştırmak için avaneleriniz halen yapmaya devam ediyor. Yazıklar olsun size. Ama ne yaparsanız yapın başaramayacaksınız. Çünkü karşınızda İmanlı –İnançlı gerçek bir Allah dostu var. Onun üzerinde Milyonlarca Müslüman’ın duaları var.

Siyasetin en kirli yüzü Kılıçdaroğlu'nun CHP si; Ya size söylenmedi mi; artık eski Türkiye yok, 1000 yıllık tarihi geçmişimiz unutturanlara son 18 yıldır hatırlatan bir liderimiz var. Ve o liderimizin adı Recep Tayyip Erdoğan.

Kalın sağlıcakla….

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Gün Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayınız.

Yorum Yazın
  • Hanife inel
    Murat Demir Cide Sizin değerinizi anlayamadı .Siz yinede hep Cide yararına olan herşeyde önde ve yanında oldunuz size yöre halkı olarak teşekkür ederim.👏👏