İHA -
Cumhuriyet’in 100. yılı Nilüfer’de kültürden spora bir çok alanda düzenlenen etkinliklerle kutlanıyor. 100. yıl kutlamaları çerçevesinde Nilüfer Belediyesi, BAL-GÖÇ ile birlikte 'Mini Voleybol Şenliği'de düzenledi. Nilüfer Belediyesi Yüzüncüyıl Spor ve Gençlik Merkezi’nde 13-14 Kasım tarihlerinde düzenlenen Voleybol Şenliği’ne 2012-2013 doğumlu 800 öğrenci katıldı.
Toplam 20 kulübün sporcuları ile yer al şenliğe katılan çocuklar sporla iç içe 2 gün yaşadı. Renkli geçen şenliğin sonundaki törene Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Sibel Özer ve BAL-GÖÇ yöneticileri katıldı. Öğrencilere katılım belgesi verildi.
![Voleybol Şenliği’nde 800 çocuk buluştu](https://ogunhaber.com/upload/img/2023/11/15/868833dc-9f3f-44b1-bb84-e94e5768e3e6-detail-1.png)