![U16 Marmara Bölge Basketbol Şampiyonasına Bilecik ev sahipliği yapacak](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/02/19/47217b6f-f289-4aef-b300-a6fc883722d1-detail-1.jpg)
20-22 Şubat tarihleri arasında Bilecik’te düzenlenecek olan U16 Marmara Bölge Şampiyonasına 6 takım katılacak. Turnuvaya Fenerbahçe, Çorlu Belediye, Yalova Şamata, Bozüyük Belediyespor, Bandırma Gelişim ve Yalova Belediyespor katılacak. 20 Şubat saat 11:00’da TOKİ Spor Salonu’ndan başlayacak olan turnuvan ilk maçında Yalova Şamata ile Bandırma Gelişim karşı karşıya gelecek. Aynı gün saat 13:00’da ise, Yalova Belediyespor ile Fenerbahçe karşı karşıya gelecek.