Heyecan dolu müsabakaların ilk gününde 36-40 kg, 46 kg, 53 kg, 61 kg ve 69 kg sıkletlerinde müsabakalar düzenleniyor. Sporcular, kıyasıya rekabetin yaşandığı bu mücadelede dereceye girmek için ter döküyor.
Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Buse Tosun U-17 Kadınlar Güreş Türkiye Şampiyonasına katılan genç güreşçilere başarılar dileyerek organizasyona katkılarından dolayı emeği geçen herkese teşekkür etti.
![U-17 Kadınlar Güreş Türkiye Şampiyonası başladı](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/02/17/d63c33dc-293b-4572-872e-5703ee84fef7-detail-1.jpg)