2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Okul Spor yarışmaları çerçevesinde Okul Sporları Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler Tenis Müsabakaları Bahçeşehir Spor Kompleksi Tenis Kortunda yapıldı. Yıldız Kızlarda 3 erkeklerde ise 4 takım mücadele etti. Yapılan müsabakalar sonunda Kızlarda Akçakoca Mustafa Açıkalın Ortaokulu birinci, Kültür Koleji Ortaokulu ikinci olurken; Erkeklerde ise Kasım Aktaş Ortaokulu birinci ve Su Damlası Ortaokulu ikinci oldu.
Dereceye giren takımlara ödüllerini Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Altuğ Kuru takdim etti.
![Tenis müsabakaları sona erdi](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/02/12/8ded47cc-43d4-4352-8622-1f1193660b35-detail-1.jpg)