Trabzon’da bulunan Türkiye Futbol Federasyonu Bölge Müdürlüğü’nün önünde toplanarak protesto yapan bordo-mavili taraftarlar daha sonra gece 01.50 sıralarında Konya’dan Trabzon’a gelen takımlarını coşkuyla karşıladı. Taraftarlar bu arada TFF’yi de istifaya davet etti.
Bordo-mavili taraftarların sevgi gösterileri arasında takım otobüsüne binen Trabzonsporlu oyuncuların oldukça moralli oldukları gözlendi.
![Taraftardan Trabzonspor’a coşkulu karşılama](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/04/04/664cda15-b5b4-47fe-9600-22e008515662-detail-1.jpg)