Yeni sezon hazırlıkları kapsamında ikinci etap Erzurum kampının 10. gününde Teknik Direktör Bülent Uygun yönetiminde Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’nde gerçekleştirilen antrenman ısınma ile başladı. Ardından yenileme ve 5’e 2 pas çalışmaları yapan Yiğidolar son bölümde ise taktik varyasyonlar üzerinde çalışarak günü tamamladı.
Sivasspor taktik çalıştı
Sivasspor, Trendyol Süper Lig 2024-25 sezonu öncesi kamp çalışmalarını bugün yaptığı antrenmanla sürdürdü.