Teknik Direktör Suat Kaya yönetiminde yapılan idman, düz koşu ile başladı. İdman, taktik ve ısınma hareketlerinden sonra dayanaklılık çalışmasıyla devam etti. Yeşil-siyahlı futbolcular, antrenmanı istasyon ve pas çalışmasıyla tamamladı.
Sakaryaspor, yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor
Trendyol 1. Lig takımlarından Sakaryaspor, yeni sezon hazırlıklarına Rüstemler Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla devam etti.
![Cem Sultan](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/07/31/0aa31697-78c4-4409-813f-53128090d0c0.jpg)