![Köyceğiz’de masa tenisi ligi başlıyor](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/02/22/7468de25-6a41-4443-a930-0cf7edebfcd8-detail-1.jpg)
Masa Tenisi Turnuvası Köyceğiz Belediyesi, Köyceğiz Kaymakamlığı, Muğla Büyükşehir Belediyesi, Muğla İl ve Köyceğiz İlçe Spor Müdürlüğü’nün destekleriyle 24-25 Şubat Cumartesi ve Pazar günü Türkiye’nin her bölgesinden gelecek 140 üst düzey sporcu arasında Köyceğiz Yeni Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek. Köyceğiz Spor Kulübü Başkanı Tarkan Öztürk; “Köyceğiz’de 24-25 Şubat tarihlerinde yapılacak olan Masa Tenisi Turnuvasına tüm masa tenisi sevenler davetlidir” dedi.