DTR Elektrik Kule Reklamı - Sol
TİC Haber Kule - Sağ
  • Spor

Kastamonuspor 1966'da 'Birlik, Beraberlik' günü

TFF 2.Lig'de mücadele eden Kastamonuspor 1966 'Daha Güçlü Kastamonuspor için Birlik Olduk Geliyoruz' isimli organizasyon ile taraftarıyla buluştu.
Kastamonuspor 1966'da 'Birlik, Beraberlik' günü
OGÜNhaber - Kastamonu halkı, Devlet erkanı, futbolcular ve teknik heyet Kastamonuspor için bir araya geldi. Kastamonu Elit Balo Salonu'nda Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, Kastamonu Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu'nun katılımıyla gerçekleşen organizasyonda şehir kulübü için adete bir bütün oldu.

Futbolcuların sahneye çıkmasıyla başlayan organizasyonda Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, Kastamonu Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu ve Kastamonuspor Kulüp Başkanı Erkan Özcan ve takım kaptanı Faruk Öcal konuşmalarını gerçekleştirdi.

Video Kastamonuspor 1966'da 'Birlik, Beraberlik' günü Kastamonuspor 1966'da 'Birlik, Beraberlik' günü


Önceki senelerde gerçekleştirilen programlardan daha yoğun katılım ile gerçekleşen organizasyonda Kastamonuspor 1966'ya forma ve tekstil ürünlerinin satışı ve stad reklamları ile destek sağlandı. Porgramda yaptığı desteklerden dolayı Kastamonu Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu'na forma hediye edildi.

Gün Medya tarafından yapılan büyük desteklerden dolayı Onursal Başkan Cengiz Aygün'e teşekkür edildi.

Yoğun iş temposu nedeniyle organizasyona katılamayan Cengiz Aygün'ün plaketini Kastamonuspor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Enes Ege Çavdar Aygün, Gün Medya adına OGÜNhaber Haber Müdürü Necdet Emre Aygün aldı.

Organizasyonda taraftarlar sık sık tezahurat ve meşalelerle eşlik etti.

TIC Detay Altı
Yorum Yazın