Samsun’da Batıpark Mustafa Kemal Erkanat Futbol Akademisi Tesisleri’nde Samsunspor ile Çaykur Rizespor karşı karşıya geldi. Karşılaşmanın ilk yarısı golsüz eşitlikle tamamlandı. Çaykur Rizespor, 75. dakikada Martin Minchev’in penaltıdan attığı golle 1-0 öne geçti. Bu gol maçın da skoru oldu.
Hazırlık maçı: Samsunspor: 0 - Çaykur Rizespor: 1
Yeni sezon öncesi hazırlık maçında Samsunspor, Çaykur Rizespor’a 1-0 mağlup oldu.
![Cem Sultan](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/07/31/0aa31697-78c4-4409-813f-53128090d0c0.jpg)