Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk: "Hedefimiz her maçı kazanmak bunu oyun olarak Şampiyonlar Ligi’nde gösterdik. Sırada Avrupa Ligi var. Burada da başarılı olup Galatasaray armasını kupayla taçlandırmak istiyoruz."
Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk: "Hedefimiz her maçı kazanmak bunu oyun olarak Şampiyonlar Ligi’nde gösterdik. Sırada Avrupa Ligi var. Burada da başarılı olup Galatasaray armasını kupayla taçlandırmak istiyoruz."