Teknik Direktör İsmail Kartal yönetimindeki idman; koşu, ısınma, koordinasyon ve çabukluk çalışmalarıyla başladı. 3 grup halinde yapılan 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla süren idman; taktiksel ve bireysel çalışmalarla tamamlandı.
MKE Ankaragücü ile oynayacağı maçın hazırlıklarını tamamlayan sarı-lacivertliler, bugün Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kalkacak özel uçakla maçın oynanacağı kente hareket edecek.
![Fenerbahçe, MKE Ankaragücü maçının hazırlıklarını tamamladı](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/02/26/9356a7c0-19f0-4c75-ac0f-098b50d2e47b-detail-1.jpg)