![Erzurumspor’da Gençlerbirliği mesaisi](https://ogunhaber.com/upload/img/2023/11/30/6a724de3-ece6-4955-8b1b-792b408c7da3-detail-1.jpg)
Aldığı 4 galibiyet, 5 beraberlik, 4 mağlubiyet ve 17 puanla ligin 10’uncu sırasında bulunan mavi-beyazlı takım kendi sahasında oynayacağı Gençlerbirliği maçı için hazırlanıyor. Teknik Direktör Hakan Kutlu oyuncuları galibiyet ve üç puana odakladı. 3 Aralık 2023 tarihinde saat 16:00’da oynanacak olan Erzurum FK-Gençlerbirliği karşılaşmasını İlker Yasin Avcı, Hüseyin Kıvanç Durmaz, Göktuğ Hazar Erel ve Bayram Başkan yönetecek.