![Elazığspor biletli seyirci sayısını açıkladı](https://ogunhaber.com/upload/img/2023/11/20/502dc67c-99a1-462e-9e92-c3048983a145-detail-1.jpg)
3Gen Holding Elazığspor Kulübü, TFF 3. Lig 2. Grubun 11. haftasında 19 Kasım Pazar günü Elazığ Atatürk Stadyumunda oynanan 3Gen H. Elazığspor- Efeler 09 SFK maçının biletli seyirci sayısını açıkladı. Bordo-beyazlı ekibin yenilmezlik serisini 5 maça çıkardığı mücadeleyi 3 bin 275 futbolsever tribünden takip etti. Bu müsabakadan elde edilen hasılat ile ilgili açıklama yapılmazken karşılaşmada 312 resmi güvenlik görevlisi ile 115 özel güvenlik elemanı görev yaptı.