![Elazığspor’a 100’ü aşkın iş insanından destek sözü](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/05/13/5a37ca0a-521e-4140-8577-82bbf8bad8cd-detail-1.jpg)
Elazığspor yönetim kurulunun girişimleriyle kulübe şampiyonluk yolunda destek vereceğini açıklayan isimlerin listesi Elazığspor resmi hesaplarından kamuoyu ile paylaşıldı. 100’ü aşkın iş insanın yer aldığı listede yer alan isimler için bordo-beyazlı kulüp teşekkür etti. Bordo-beyazlı ekip TFF 3. Lig 2. Grup 3. Tur Play-Off ilk maçında Efeler 09 SFK ile deplasmanda 15 Mayıs Çarşamba günü karşı karşıya gelecek.