Balıkesirspor’da transfer çalışmaları devam ediyor. Geçen yıl Düzcespor’da forma giyen tecrübeli stoper Şahin Şafakoğlu ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.
Transfer haberini resmi internet sitesinden açıklayan Balıkesirspor, "Balıkesirspor’umuz, geçtiğimiz sezon 2. Lig ekiplerinden Düzcespor forması giyen 30 yaşındaki tecrübeli stoper Şahin Şafakoğlu ile 2 yıllık sözleşme imzaladı. Yapılan anlaşma Şahin’e ve kulübümüze hayırlı olsun" açıklaması yayınladı.
Düzcesporlu Şahin Şafakoğlu, Balıkesirspor’da
TFF 3. Lig takımlarından Balıkesirspor, Düzcespor’da oynayan tecrübeli stoper Şahin Şafakoğlu ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.
![Cem Sultan](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/07/31/0aa31697-78c4-4409-813f-53128090d0c0.jpg)