Boluspor, yeni sezon öncesi kadrosunu güçlendirme çalışmalarına devam ediyor. Kırmızı beyazlı ekip, kaleci ve sol beke takviye yaptı. Bolu ekibi geçtiğimiz günlerde anlaşmaya vardığı sol bek oyuncusu Enes Alıç ile 1 yıllık kiralık sözleşme imzaladı. Enes Alıç, geçtiğimiz sezon Iğdır FK forması giymişti. Kaleye de takviye yapan kırmızı-beyazlılar daha önce anlaşmaya vardığı Kubilay Anteplioğlu ile bir yıllık sözleşme imzaladı.
Boluspor’dan kaleye ve sol beke takviye
Boluspor, yeni sezon öncesinde kaleci ve sol bek transferi yaptı.
![Cem Sultan](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/07/31/0aa31697-78c4-4409-813f-53128090d0c0.jpg)