TIC 600*160
TİC Haber Kule - Sağ
  • Siyaset

Maşalacı; 'Devlet Bahçeli Vatandır'

Milliyetçi Hareket Partisi önceki dönem Kastamonu İl Başkanı Hacı İbrahim Maşalacı, bir FETÖ firasinin MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile ilgili attığı tweet ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı.
Maşalacı; 'Devlet Bahçeli Vatandır'
Önceki dönem MHP Kastamonu İl Başkanı Hacı İbrahim Maşalacı, ABD'de himaye edilen bir FETÖ firarisinin MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli hakkında yaptığı paylaşımı, ABD'nin Türkiye Büyük Elçiliği resmi Twitter hesabı tarafından beğenilmesi üzerine yazılı bir basın açıklaması yaptı.


"Devlet Bahçeli Vatandır" diyen Maşalacı;

"ABD’de himaye edilen FETÖ artığı bir firarinin Genel Başkanımızla ilgili yaptığı alçakça paylaşımın ABD’nin Türkiye Büyükelçiliği resmi Twitter hesabından beğenilmesi skandaldan öte bir işbirliğinin ifşası ve itirafı olmuştur.

Geçmişte Türkeşsiz MHP, MHP siz Meclis ve bugün de MHP’siz Türkiye hayalleri kuranlar, Devlet Bahçeli’siz MHP düşleyenler suçüstü yakalanmış iplikleri Pazar’a çıkmıştır. Öte yandan Liderimiz Devlet Bahçeli’ye saldırıların içeride CHP,PKK ve FETÖ ile dışarıda ABD tarafından eş zamanlı olarak yapılması oldukça manidardır. İşbirlikçiler ağız birliği içinde avuçlarını okşamaktadır.

Sayın Genel Başkanımızı her zaman ve şartta haksız bulanlar. Beka dedikçe yok öyle bir derdimiz diyenler. Biz, son vatanımızı kollayalım dedikçe, 'insanlık, Türkiye Halkları, eşitlik vs' diye çığırtkanlık yapanlar.

Tek derdimiz, ülkemizin bağımsızlığı, istikbali ve istiklali olduğu halde bize buna karşılık “koltuk sevdalısı” yakıştırması yapanlar.!!

Dün biz bunları anlatırken “ipe sapa” gidip bizi suçlayanlar çığırtkanlık yapanlar.!! Bugün sosyal medyada kabadayılık yapıp bizi kripto olmakla suçlayanlar.!!!

İyi bilin ki! Türk düşmanlarının ve yerli işbirlikçilerinin günümüzdeki en büyük korkusu Bilge Liderimiz Sn. Devlet Bahçeli’dir...

Hayatı boyunca devletini milletini düşünmekten başkaca bir niyeti olmayan Sayın Genel başkanımıza ilişkin yalan haber furyasına dahil olanlar, artık anlayın Devlet Bahçeli vatandır.

Biz Ülkücü-Milliyetçi Hareketin neferleri ve Liderin evlatları olarak, herkese herşeye rağmen vatan dedik bayrak dedik Türkiye dedik.

Türkmen Beyimiz Türk Milleti’nin bekasının teminatıdır !

Unutmayın !!! Gariban diye nitelendirdiğiniz Bozkurt Yürekli Ülkücülerin Cihana yetecek yüreğini.

Liderimizin saç telinin düştüğü yere başını düşürmeye hazır milyonlarca evlatlarından sadece biri, Hacı İbrahim Maşalacı dır" dedi.
TIC Detay Altı
Yorum Yazın