TIC 600*160
DTR Elektrik Kule Reklamı - Sağ
  • Seyyah

Dağa gidiyoruz

Bir dağ otelinin sıcak ortamını konforla buluşturup kaliteyi kusursuz bir biçimde sunmayı ilke edinen Hotel Monte Baia’da tatil keyfiniz dorukta olacak.
Dağa gidiyoruz
SEYYAH MART 2017 -

Uludağ ikinci gelişim bölgesinde birinci bölgeye bir, Bursa merkeze ise 35 kilometre uzaklıkta olan Hotel Monte Baia, sunduğu dinamik yaşam tarzı ve minimalist çizgisiyle nicedir özlediğiniz dağ tatilini vaat ediyor. Ana restoranda alınan güzel bir kahvaltının ardından, kayak takımlarınızı alıp otelin önündeki telesiyeji kullanarak ikinci oteller bölgesinin kayak pistlerine ulaşabilir, kaybettiğiniz enerjiyi yeniden kazanmak için vitamin barın yolunu tutabilirsiniz. “Chill Lounge” adını verilen lobide güzel bir müzik eşliğinde şömine keyfi yapmak da elinizde.

Otelde, Uludağ’ın zirvesinden Gemlik Körfezi’ne muhteşem manzaraları olan toplam 186 konforlu oda bulunuyor. Hotel Monte Baia’daki odalar, dekorasyonlarından başlayarak rahatlık vaat ediyor. Otelin Full Board Plus sistemi içerisinde kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri açık büfe olarak sunuluyor. Dahası öğünler esnasında çeşitli içecekler ücretsiz olarak ikram ediliyor.Gün içinde kayak yapmaktan yorulduğunuzda Monte Baia’nın önündeki platformda oturup kayak pistini ve zirveyi seyrederken sıcak bir şeyler yudumlayabilirsiniz. 24 saat oda servisinin yanı sıra gün içerisinde snack servisler, bembeyaz karlar üstünde sucuk-ekmek ya da şömine karşısında kahve keyfi sizleri bekliyor.

Hotel Monte Baia, sunduğu dinamik yaşam tarzı ve minimalist çizgisiyle nicedir özlediğiniz dağ tatilini vaat ediyor. Ana restoranda alınan güzel bir kahvaltının ardından, kayak takımlarınızı alıp otelin önündeki telesiyeji kullanarak ikinci oteller bölgesinin kayak pistlerine ulaşabilirsiniz.

Kendinizi şımartmak istiyorsanız dağ manzaralı SPA&Wellness merkezimiz tam size göre. Arındırıcı sular, doğal aromalar ve sihirli dokunuşlarla ruhunuzu ve bedeninizi canlandırabilirsiniz. Spa&Wellness Merkezi’nde farklı konseptlerde dekore edilmiş odalarda Bali, Thai, Hint ve Ayurveda gibi dünya masajları sunuluyor. Dağ ve kar manzaralı özel jakuzide tüm yorgunluğunuzu atarken, hamam ve saunada kaslarınızın gevşediğini hissediyor, beden ve ruh dengenizin canlandığına tanık oluyorsunuz.Kapalı havuzda yüzerken seyredeceğiniz lapa lapa kar ve muhteşem Uludağ manzarası size huzur veriyor. Enerjinizi hissetmek, bedeninizi harekete geçirmek içinse fitness salonu sizleri bekliyor. Hotel Monte Baia’da çocuklar için de çok şey var. Mini Club, kayak kursları, baby sitting servisi ve kapalı havuz, çocukların tatilini de en iyi şekilde geçirmelerini sağlıyor. “Daha ne olsun” dediğinizi duyar gibiyiz. Haydi öyleyse dağa gidiyoruz!

DTR Elektrik Kule Reklamı - Detay Altı
Yorum Yazın