DTR Elektrik Kule Reklamı - Sol
TİC Haber Kule - Sağ
  • Seyyah

5 soruda 'Kim Kardashian'

Özel jetle seyahat etmesiyle tanınan Kim Kardashian, her açıklamasında gündem olmaya ve hayranlarını şaşırtmaya devam ediyor. İşte dünyaca ünlü ABD’li reality şov yıldızından samimi itiraflar..
5 soruda 'Kim Kardashian'
SEYYAH DERGİSİ - Kasım 2019 - Röportaj: David Yılmaztürk -

Milyonlarca izleyicisi olan “Keeping Up with the Kardashians” adlı reality şov programında güzellik sırlarınızı açıkladınız. Çarpıcı açıklamalarınız sadece ABD’de değil, dünya kamuoyunda da büyük ses getirdi. Sahi güzelliğinizi neye borçlusunuz?
“Bu konuyla ilgili ortalıkta çok fazla bilgi kirliliği var. Hemen herkes kendince doğru bildiği bilgileri yayıyor. Güzel olmanın ya da kalmanın ilk koşulu, sağlıklı olmaktan geçiyor. Bunun için de mutlu hissetmeniz gerekli. Benim gibi olgun kadınlar için bakım çok önemli. Yaş ilerledikçe kırışıklıklara savaş açmanız kaçınılmaz oluyor. ‘Kırışıklık oluşumunu nasıl önlüyorsunuz?’ şeklinde bana çok fazla soru geliyor. Açıkçası herhangi bir krem ya da enjeksiyon yöntemi önermiyorum. Belki söyleyeceğim şey sizi şaşırtacak, ama ‘gereksiz durumlarda fazla gülmeyin’ derim. Ben de daha önceleri hep gülümserdim. Bebeğim doğduktan sonra, artık daha fazla gülümsememeye karar verdim. Her fotoğrafta gülen kız olmak istemedim. Bu durum sadece ruh halimi değil, olduğum kişiyi, yani karakterimi de değiştirdi.”

Yakın zaman önce sosyal medyada cildinizde oluşan lekeleri sergileyen bir selfie paylaştınız ve bu cesur fotoğraf çok konuşuldu. Ancak diğer yandan da takipçilerinize, “Kim Kardashian’a ne oldu?” sorusunu sordurdu. Herhangi bir sağlık probleminiz yok değil mi?

“Paylaştığım selfie’de şiddete uğramış gibi görünüyordum değil mi? Yüzümde yara gibi görünen izler, aslında kullandığım bitkisel merhemden kalmaydı. Doğrusunu isterseniz hayatımın ilginç detaylarını sosyal medyada paylaşmaktan çekinmiyorum. İnsanlar beni merak ediyor, ben de onlara minik fotoğraflar yolluyorum. Yüzümdeki merhem izleri dışında, bacaklarımda oluşan kırmızı lekeleri de takipçilerimle paylaşmıştım. Hatta üzerine de ‘seksi’ notu düşmüştüm. Bunu kaçırdınız mı yoksa? (gülüyor).”Instagramda 150 milyona yakın takipçiniz var. Sizden sık sık haberdar oluyoruz elbette ama hayatınız nasıl geçiyor?

“Uyandıktan sonraki ilk saatlerimi tamamen işime ayırıyorum. Hazırlıklarıma, giyeceğim kıyafetlere ve çalışacağım işlere onay verme sürecim oldukça uzun sürüyor. Kimi zaman çok hasta olsam, yatağa mahkûm olsam ve kendimi ifade edemesem bile saçlarımın, tırnaklarımın ve makyajımın kusursuz olmasını istiyorum. Mümkün olduğunca iyi görünmek istiyorum.”Günlük yaşam rutininizde yanınızda daha çok kimler oluyor?
“Aslında özel hayatımda çok tutucu bir karakter sahibiyim. Toplum imajımda ise bambaşka biriyim. Yani karşıt duygular içerisindeyim. Gün içerisinde en çok birlikte olduğum insan, Kanye West. O şarkısını yazarken, ben de stüdyoda onunla birlikte oturuyorum. İkinci kişi ise kardeşim Chyna. O kesinlikle çok sevimli biri. Onun mutlu ve sağlıklı olduğunu açıkça fark edebiliyoruz. Hepimizin hayatında bir sürü şey oluyor ve ben sadece ailemin mutlu olmasını istiyorum."


Bir süre önce taşıyıcı anneden doğan üçüncü çocuğunuz Chicago’yu kucağınıza aldınız. Dördüncü çocuğu düşünüyor musunuz?
“Hayır, kesinlikle hayır… Hamile olmaktan nefret ediyorum. Çünkü doğum sonrası 30, hatta 40 kilo almıştım ve kendimi hiç, ama hiç beğenmiyordum. Fakat nefret ettiğim kadar, bazen ‘keşke hamile kalabilseydim’ de diyorum. Gebeliği kontrol de çok zor, ancak hamile kaldığınızda harika bir deneyim olduğunu anlıyorsunuz.”

TIC Detay Altı
Yorum Yazın