Japonya, erken evre özefagus, mide ve kolorektal kanser ile kanser öncüsü lezyonların tedavisinde ileri endoskopik işlemler konusunda önemli bir konumda bulunmaktadır. Doç. Dr. Yıldırım, bu merkezde bulunduğu süre boyunca merkezin işleyişi ve işlemlerin uygulanması konularında önemli bilgi ve tecrübeler edindi.
Doç. Dr. Ali Cihat Yıldırım, Japonya’daki görevinin ardından Kütahya Şehir Hastanesindeki çalışmalarına tekrar başladı.
![Doç. Dr. Ali Cihat Yıldırım Japonya’da gözlemci hekim olarak görev aldı](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/07/26/b79ce44a-102e-4fc2-a1e3-f857ae4ba1c6-detail-1.jpg)