• Medya

Yılın Kalite Ödülleri sahiplerini buldu

Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği tarafından 14 Mart 2015 Cumartesi günü gerçekleştirilen organizasyonda yılın en iyi internet haber sitesi ödülü 'OGÜNhaber'e verildi.
Yılın Kalite Ödülleri sahiplerini buldu
CRA - Haber/Semiha Kozlucalı -  Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği'nin düzenlemiş olduğu Avrasya Kalite Ödülleri kendi sektörlerinde öncü olan markaları bir araya getirdi. 

Hasan Aksoy ile Tuğba Civan'ın sunduğu ve çok sayıda izleyicinin de olduğu ödül törenine ATV, Star, Beyaz TV, Kanal 5, Uçankuş TV ve bir çok medya mensubu katıldı.

Güven kazanan marka yöneticilerini kutlayan, Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği Başkanı Osman Doğan birincilere ödüllerini takdim etti. Doğru ve tarafsız haberleriyle 'OGÜNhaber' yılın en iyi internet haber sitesi ödülünü alırken, yılın en iyi editör ve muhabir ödülü 'Semiha Kozlucalı'ya verildi. 

Küçükçekmece kaymakamı Harun Kaya’nın da katıldığı ödül töreninde, yaptığı konuşma beğeni topladı. ATV Ana Haber sunucusu Cem Öğretir, ünlü radyocu Yavuz Seçkin, Star TV Star Life Magazin programından Oktay İnci, ünlü şarkıcılar Orhan Ölmez, Ayshe, Burak Kibar, Ferman Toprak'ta yılın kalite ödülünü aldı. Fonex Kozmetik, Belenco ve Laisy'de bıranşlarındaki ödüllerin sahibi oldular.
Yorum Yazın