DTR Elektrik Kule Reklamı - Sol
DTR Elektrik Kule Reklamı - Sağ
  • Magazin

Oğuzhan Koç ile Cansu Dila Gülsoy aşk mı yaşıyor?

Şarkıcı Oğuzhan Koç ile Cansu Dila Gülsoy adlı genç kızın aynı dağ evinden paylaştığı fotoğraflar, herkesi şaşırttı. Haliyle ikili hakkında aşk iddiaları ortaya atıldı.. Gülsoy, iddiaları yalanlasa da başka bir paylaşımında Koç'un yeni aracının görünmesi kafaları karıştırdı.
Oğuzhan Koç ile Cansu Dila Gülsoy aşk mı yaşıyor?
Hürriyet'in haberine göre; Oğuzhan Koç’un sık sık gittiği dağ evinden Cansu Dila Gülsoy adlı Instagram kullanıcısının da fotoğraf paylaşması, ikilinin birlikte oolduğu ve hatta karantina günlerini birlikte geçirdiği şeklinde yorumlandı.

Gülsoy’un yayınladığı bir karede Koç’un beyaz aracının görünmesi de dedikoduları iyice alevlendirdi.Cansu Dila Gülsoy sosyal medya kullanıcılarının yorumları üzerine sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı: “Bu ev hafta sonu arkadaşlarımla kiralayıp kaldığım ev. Aynı şekilde Oğuzhan Koç’un da sürekli zaman geçirdiği bir evmiş. Hiçbir fikrim yok. Biraz araştırırsanız, bu evin çoğu sitede ilanını bulursunuz zaten.”

Konuyla ilgili sessizliğini koruyan Oğuzhan Koç, sık sık gittiği dağ evinden fotoğraflarını takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor.
TIC Detay Altı
Yorum Yazın