• Magazin

Fatih Ürek'ten flaş Demet Akalın açıklaması!

Önceki gün Etiler'de bulunan restoranını ziyaret eden Fatih Ürek, mekan çalışanlarıyla kısa süreli toplantı yapıp Covid-19 tedbirleri konusunda bilgi alışverişi yaptı. Çıkışta muhabirlerle sohbet edem ünlü şarkıcı, Demet Akalın sorusu üzerine dikkat çeken açıklamalar yaptı.
Fatih Ürek'ten flaş Demet Akalın açıklaması!
Karantina sürecinde evde kendisini yemek yapmaya verdiğini belirten Fatih Ürek, "Kilo almış mıyım? Evde sürekli tatlı yiyorum. Kendimi Anadolu yemekleri yapmaya adadım. Pırasalı bulgur pilavı çok iyi yaparım" dedi.

54 yaşındaki şarkıcı, "Karantina bittikten sonra da arkadaşlarımla buluşup keyif yapmayı istiyorum, özlüyorum onları. Sahneleri çok özledim. Nasıl olacak bilmiyorum ama şarkı söylemeyi, insanları eğlendirmeyi çok özledim. Devletimizin gösterdiği yolda ilerleyeceğiz" şeklinde konuştu.
Corona virüs günlerinde maddi anlamda kayıp yaşadığından bahseden Ürek, "Bu durumlar beni çok kötü etkiledi. Son üç ayda yaklaşık 100 tane işim iptal oldu. Zorlanıyoruz gerçekten" ifadelerini kullandı.

DEMET AKALIN SORUSU
Meslektaşı Demet Akalın'la tartışma yaşayan ve yaklaşık 5 aydır küs olan şarkıcı, muhabirlerin "Ramazan Bayramı yaklaşıyor. Demet Hanım'dan bir atak gelirse barışma olur mu?" sorusuna yanıt verdi."ASLA BARIŞMAM"
Fatih Ürek, "Yok, asla barışmam. Allah ona sağlık versin. O kafasında yanlış bir anlaşma yaptı. Umarım bunun için ileride üzülmez. İnsanın hani kalbi kırılır ya, benim de öyle. Ben herkesin çok iyi arkadaşıyım. Hiç kimse bana 'kötü' diyemez. Herkese iyilik yapmak isteyen bir insanım, kötülük düşünmem" dedi.

"BU KONU BENİM İÇİN BİTTİ"
35 yıldır eğlence piyasasında olduğunu vurgulayan şarkıcı, "Kimsenin arkasından çirkeflik yapmadım ve düşünmedim. Ben yapamam, beceremem yani. Benim için artık hiç önemli değil bu konu. Düşüneceğimiz daha önemli konular var" açıklamasını yaptı.

Ürek, ablasının cenazesine katılmayan Demet Akalın'ın kendisini aramadığını da söylemişti. İkili arasındaki söz düellosu sosyal medyada devam etmişti.
Yorum Yazın