• Magazin

Adıyaman'daki bir okula 45 kilo kitap yardımında bulundular

Son dönemde yazdığı müzik eleştirileri ile dikkat çeken yazar Hakan Kanburoğlu , ünlü styling uzmanı Hasan Özay ile birlikte Adıyaman'daki bir okula 45 kilo kitap yardımında bulundu.
Adıyaman'daki bir okula 45 kilo kitap yardımında bulundular
HAKAN KANBUROĞLU - Sosyal medya aracılığıyla bir edebiyat öğretmenin ricasına karşılık Hakan Kanburoğlu ünlü styling uzmanı Hasan Özay ile birlikte organize olup Adıyaman'a;kitap,defter,kalem,silgi,mont ve pantolon gönderdiler.

Hakan Kanburoğlu ve Hasan Özay " Bizlerde yeri geldi yokluk içinde büyüdük. Yeri geldi kendimizden büyüklerin kullandığı eski defter ve kitapları kullandık. Sosyal medya aracılığıyla bizden istekte bulunan edebiyat öğretmenimizi kırmadık. Sosyal medyanın büyük gücü var ve bu gücü kullanmak bizim elimizde. Kitap,kırtasiye,giyim gibi ihtiyaçları olan okullar bize ulaşırsa seve seve onlara yardım ederiz ve bu ihtiyaçlarını sosyal medyadan daha geniş kitlelere duyurabiliriz. Ülkemizdeki bütün sorunları çözmemiz için önce eğitim gerek. Aydınlık geleceğe bizde katkıda bulunmak istedik,eğitim için birlik olmak gerekir "  açıklamasını yaptılar.
Yorum Yazın