![Menteşe Belediyesi yaz kursları başladı](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/07/12/23df8f5e-4642-4166-bf7c-187a06c06120-detail-1.jpg)
Yaz kursları hakkında açıklama yapan Menteşe Belediye Başkanı Şehir Plancısı Gonca Köksal, “Çocuklar bizim geleceğimiz, yarınlarımız. Onların, yeteneklerini keşfetmeleri, kendilerini geliştirmeleri bizim için çok önemli. Çocukların, gençlerin eğitimlerinin yanında sporla, güzel sanatlarla da ilgilenmeleri kişisel gelişimlerine çok önemli katkılar sağlıyor. Belediyemizin uzman eğitmenleri tarafından verilen kurslar sayesinde çocuklar ayrıca yeni arkadaşlıklar edinip, sosyalleşiyorlar. Aydınlık yarınlara eğitimli, güzel sanatlarla ilgilenen ve değer veren nesillerle ulaşabiliriz. Menteşe Belediyesi olarak çocuklarımızın sağlıklı, mutlu ve başarılı bireyler olarak hayata katılmaları için onlara destek olmaya devam edeceğiz” dedi.