![Veteriner hekimler kahvaltıda bir araya geldi](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/08/11/c4a6acca-5213-43c4-9a1b-269a2decf273-detail-1.jpg)
Bir restoranda düzenlenen etkinliğin açılışında konuşan Oda Başkanı Akgün Ergül, meslektaşlarına çalışmalarında başarılar dileyerek katılımlarından dolayı teşekkür etti. Etkinliğe katılan Tarım ve Orman İl Müdürü Bülent Saklav ise; "Kayseri’de başlattığımız bir çalışma var; dünyada ve Türkiye’de gelişmiş hayvancılığın önemli kriterlerinden biri olan Hastalıktan Ari İşletmeler. Bu konuda da kurumumuz yoğun bir şekilde çalışıyor. Göreve başladığımızda 8 işletmedeydik, şuanda yaklaşık 50 işletmeye ulaşacağız. Yıl sonu hedefimiz 70 işletme. Bu konuda da bize destek vermenizi istiyoruz. Çünkü birlik ve beraberlik olmadan başarı olmayacağını düşünüyoruz" ifadelerini kullandı.