Programda tayini çıkan kaymakamlara görev süreleri boyunca yaptıkları başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür eden Vali Baruş, yeni görev yerlerinde başarılar diledi.
Ardından tayini çıkan Eğirdir Kaymakamı Adem Çelik’e, Keçiborlu Kaymakamı Tahsin Aksu’ya ve Senirkent Kaymakamı Hakan Başoğlu’na Vali Baruş tarafından başarı belgesi takdim edildi.
Kaymakamları uğurlama programına vali yardımcıları ve tüm ilçe kaymakamları katıldı.
![Tayini çıkan kaymakamlar uğurlandı](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/07/17/b3ac5eb6-a4d0-4f93-a286-f0f9cbcb2887-detail-1.jpg)