Söke Belediyesi Temizlik işleri Müdürlüğü ekipleri, modern yıkama araçları ve özel dezenfektanlar kullanarak çöp konteynerlerini titizlikle temizliyor. Diğer taraftan Söke Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerde ilaçlama yaparak sinek oluşumunun önüne geçiyor.
Söke Belediyesi’nden yapılan açıklamada; "Belediyemiz, sağlıklı ve temiz bir çevre için çalışmalarına ara vermeden devam edecek. Halkımızın da çevreye karşı duyarlılığı ve katkısıyla sağlıklı bir kent için çalışmalarımızı sürdürüyoruz" denildi.