![Serdivan’da asfalt mesaisi sürüyor](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/08/09/ae0393cc-c605-4a3c-96bb-9d9bf1cf14dd-detail-1.jpg)
Arabacıalanı, İstiklal ve Bahçelievler Mahallelerinde asfalt serimi gerçekleştiren Serdivan Belediyesi, Kızılcıklı Mahallesi’nde sıcak asfalt serimi yaparken, Beşevler Mahallesi’nde de asfalt bakım ve tamir çalışmaları gerçekleştirdi. İlçe genelinde yol bakım-onarım ve asfalt çalışmalarını devam ettiren Serdivan Belediyesi’den yapılan açıklamada; ilçenin tamamında çalışmaların titizlikle sürdürüleceği, ulaşımda konforunun kısa sürede sağlanacağı belirtildi.